پرش به محتوا

مهندسی نیازمندی‌های نرم‌افزار در عمل

معرفی شیوه‌های اساسی و اصول بنیادی مهندسی نیازمندی‌های نرم‌افزار

چه یک تحلیلگر سیستم، تحلیلگر نرم‌افزار، تحلیلگر کسب‌وکار، یک مدیر محصول، مالک محصول، توسعه‌دهنده، معمار یا مدیر پروژه باشید، مهندسی نیازمندی‌های نرم‌افزار در عمل چیزی بیش از یک کتاب است: راهنمای اساسی‌ترین شیوه‌ها، اصول، تکنیک‌ها، مهارت‌ها و ذهنیت‌های مورد نیاز برای برنامه‌ریزی، استخراج، تحلیل، توصیف، اعتبارسنجی و مدیریت نیازمندی‌های نرم‌افزار.

کتاب مهندسی نیازمندی‌های نرم‌افزار در عمل

دوره‌ی آموزشی

استفاده از شیوه‌های ضروری معرفی‌شده در این کتاب به شما کمک می‌کند مسائل و مشکلات کسب‌وکار را بهتر درک کنید، مشارکت‌کنندگان مناسب را درگیر کنید، راه‌حل‌های بهتری بیان کنید، ارتباطات را بهبود ببخشید، ارزشمندترین عملکردها را در ترتیب درست پیاده‌سازی کنید و با تغییر و رشد سازگار شوید.

چرا کتاب مهندسی نیازمندی‌های نرم‌افزار در عمل؟

دسترسی به مجموعه‌ی متنوعی از چک‌لیست‌ها و نمونه‌ها را برای درک بهتر اقداماتی که باید برای مهندسی نیازمندی‌های نرم‌افزار انجام دهید.

بر اساس سال‌ها تجربه‌ و همچنین بازخوردهای شرکت‌کنندگان در دوره‌های تحلیل نیازمندی‌های نرم‌افزار استوار است.

شیوه‌ها و تجربه‌های ارائه‌شده را می‌توانید بلافاصله در عمل به‌کار بگیرید.

آیا مایل هستید از اولین خوانندگان کتاب «مهندسی نیازمندی‌های نرم‌افزار در عمل» باشید؟

کافی است فرم زیر را تکمیل کنید تا نسخه‌ی پیش‌نویس اول این کتاب را در اولین فرصت برای‌تان ارسال نمایم. شایان ذکر است که این نوشته بر اساس دیدگاه‌ها، نقدها و بازخوردهای گرانبهای شما، آماده خواهد شد. بنابراین، سپاسگزار خواهم بود پس از دریافت و مرور این پیش‌نویس، نظرات و دیدگاه‌های ارزشمندتان نسبت به ساختار و محتوای این نوشته را با من در میان بگذارید.